Massimo Central Flat

  • 57 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Massimo Central Flat Palermo ligger bara 1 km från tågstationen Palermo centralstation och mindre än 5 minuters promenad från Via Roma.

Massimo Central Flat erbjuder sitthörna, samt bekvämligheter som luftkonditionering.

Gästerna kan besöka Palazzo dei Normanni mindre än 1 km bort. På gångavstånd från den här lägenheten hittar du Museo Stanze al Genio. Det tar 10 minuter med bil att se La Cuba Palace. Busstationen Roma - Poste är belägen ungefär 5 minuters promenad bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Massimo Central Flat Palermo
Sweet Dreams Af
Mobilpris

Sweet Dreams Af

9.3
Utmärkt 52 recensioner
14 m från boendet
USD 174 USD 157
per natt
La Dimora Del Centro
Mobilpris

La Dimora Del Centro

9.7
Exceptionellt 65 recensioner
21 m från boendet
USD 213 USD 192
per natt
Flat In Center
Mobilpris

Flat In Center

8.8
Fantastiskt 4 recensioner
38 m från boendet
USD 110 USD 99
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Palermo Flygplats
    31 km

    Tågstationer

    Järnvägsstation
    1,3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I rummen

    • Sittgrupp

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Utrustning

    • LCD-TV

    Viktig information

    Incheckning: från 14:00 till 23:00
    Utcheckning: från 10:00 till 11:00
    Licensnummer19082053C251995,IT082053C2HWU7TLRX
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Massimo Central Flat?
      Se till att du besöker Oratorio del Rosario di Santa Cita (500 m) och Internationella marionettmuseet, som ligger på gångavstånd från Massimo Central Flat i Palermo.
    • Vilka matställen kan jag hitta nära Massimo Central Flat?
      Restauranger i närheten av Massimo Central Flat inkluderar restaurangerna Al Desiderio och El Pepita, som ligger ungefär 5 minuters promenad bort.
    • Erbjuds internet på den här lägenheten?
      Ja, den här lägenheten erbjuder Wi-Fi.
    • Hur stort är denna lägenhet?
      Denna lägenhet är 57 m² stort.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Palermo Flygplats
    31 km

    Tågstationer

    Järnvägsstation
    1,3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Massimo Central Flat Palermo

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng